دومین کنفرانس «سیستم‌های نوین مخابرات بی‌سیم»

دومین دوره کنفرانس سیستم‌های نوین مخابرات بی‌سیم، توسط دانشکده مهندسی برق و با همکاری کانون علمی – فرهنگی رسانا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، این رویداد با حضور متخصصان و کارشناسان صنعت در این حوزه از روز دوشنبه، ۱۶ اسفند آغاز می‌شود و تا روز پنجشنبه، ۱۹ اسفندماه جاری ادامه دارد.
این کنفرانس با تمرکز بر روی نسل پنجم ارتباطات همراه (فناوری ۵G)، می‌کوشد با دعوت از محققان دانشگاهی و متخصصان صنعت که در این زمینه فعالند، زمینه آشنایی جامعه‌ صنعتی و دانشگاهی کشور را با این فناوری فراهم کند. این امر به پیوند میان صنعت و دانشگاه کمک خواهد کرد و می‌تواند ایران را به جمع کشورهای درگیر در توسعه‌ این فناوری اضافه کند.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، اعضای هسته برگزاری این کنفرانس را عمدتا دانشجویان سال سوم کارشناسی مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر زیر نظر اساتید دانشگاه صنعتی شریف تشکیل می‌دهند.
«برنامه‌ریزی‌پذیری انتها به انتها در شبکه‌های نسل پنجم»، «نقش نسل پنجم در صنایع سنتی انقلابی»، «شبکه‌های ذخیره‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، «کنترل سیستم‌ها و شبکه‌های پیچیده در نسل پنجم» از محورهای اصلی سخنرانان در این کنفرانس است.
همزمان با این کنفرانس کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار خواهد شد. همچنین کارشناسان و متخصصان این حوزه دستاوردهای علمی خود را ارائه می‌کنند و در پایان کنفرانس نتایج داوری مقالات در این مراسم اعلام می‌شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz