آموزش رایگان تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در «ای ادز» آکادمی

آموزش‌های تصویری تبلیغات گوگل، سئو، تبلیغات موبایل، تبلیغات ویدئویی، سوشیال مارکتینگ و… را در مجموعه آکادمی «ای ادز» دنبال کنید.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، با گسترش کاربران ایرانی اینترنت، کسب و کارهای آنلاین نیز روز به روز در حال گسترش هستند و در این میان کسب و کارهایی که با دانش کافی از روش‌های تبلیغات آنلاین سود می‌برند، آینده روشنی پیش رو خواهند داشت.
«ای ادز» آکادمی، یک مجموعه آموزشی است که به صورت تخصصی تمامی روش‌های تبلیغات آنلاین را به کاربران آموزش می‌دهد و با ارائه راهکارهای مفید در حوزه تجارت الکترونیک، بستر را برای داشتن یک کسب‌وکار هدفمند فراهم می‌سازد.
2396295
همچنین یکی از خدمات نوین «ای ادز» که به تازگی با عضویت در eAds دسترسی به آن فراهم شده است، سرویس تبلیغات در اپلیکیشن‌های خارجی است. با استفاده از این سرویس می‌توان کاربران ایرانی اپلیکیشن‌های خارجی را هدف تبلیغات قرار داد. شما می‌توانید با انواع روش‌های تبلیغات موبایل در «ای ادز» آکادمی آشنا شوید.
سایر بخش‌های آکادمی «ای ادز» شامل تبلیغات گوگل، تبلیغات ویدئویی، سئو و معرفی ابزار است که به صورت هفتگی با محتوای ویدئو و مقالات آموزشی به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین «ای ادز» آکادمی امکان ایجاد صفحه اختصاصی را برای تمامی کاربران فراهم کرده تا پژوهشگران و اساتید بتوانند محتوای آموزشی را در صفحه شخصی خود به اشتراک بگذارند.
برای آموزش تبلیغات آنلاین به نشانی www.eads.ir/academy مراجعه کنید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz