سیاست دولت با همه محدودیتها سیاست توسعه ای است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه سیاست دولت با همه محدودیتها سیاست توسعه ای است، گفت: دولت تلاش دارد تا مهاجرت به شهرها متوقف شود که در همین زمینه در گذشته هیچ روستایی اینترنت نداشت ولی امروز بیش از ۲۷ هزار روستا در کشور دارای اینترنت پرسرعت هستند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از خبرنگار اعزامی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان اردبیل، دکتر محمود واعظی در شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه سیاست دولت با همه محدودیتها سیاست توسعه ای است گفت: توسعه هم نباید فقط در تهران یا شهرهای بزرگ باشد چرا که نگاه دولت، کار برای مردم است. بنابراین مناطقی که به هر دلیلی محروم مانده بودند در اولویت این دولت قرار گرفتند.وی با اشاره به حجم بالای سرمایه گذاری که در گازرسانی استان اردبیل شده افزود: بسیاری از روستاها که آب آشامیدنی سالم نداشتند، امروز مشکلشان حل شده است. ضمن اینکه همه تلاش می کنیم تا مهاجرت به شهرها متوقف شود که در همین زمینه در گذشته هیچ روستایی اینترنت نداشت ولی امروز بیش از ۲۷ هزار روستا در کشور دارای اینترنت پرسرعت هستند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در برجام هدایت های رهبری و صبر و حمایت مردم باعث موفقیت شد، اظهار کرد: تحریم ها از یکسال پیش برداشته شد بطوریکه توانستیم رکورد صادرات نفت و میعانات نفتی را بشکنیم.
بالاترین مقام مسوول حوزه ICT کشور گفت: درحالیکه توانستیم امسال ۷۰۰هزار شغل ایجاد کنیم اما یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به بازار کار اضافه شدند که اگر این امکان ایجاد نمی شد، ببینید وضعیت بیکاری به چه در می آمد.
عضو دولت تدبیر و امید با بیان اینکه علایم نشان دهنده خروج از رکود و حرکت به سمت رونق است، تصریح کرد: آینده خوبی در پیش داریم و با توجه به تحریم ها، کشور به سمت صادرات غیر نفتی رفت و امروز تراز صادرات ما بدون نفت مثبت است.
وی با اشاره به اینکه به سرعت عقب ماندگی ها را جبران خواهیم کرد، افزود: ما باید قدر این مجلس و نمایندگان را بدانیم که به دنبال توسعه کشور هستند و با هم می توانیم کشور را به سرعت تبدیل به یک کشور سرآمد کنیم
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz