ارسال ۱۰۱ مقاله به اولین کنگره ملی «علوم نوین و بیماری‌ها»

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به پایان مهلت ارسال مقاله به اولین کنگره ملی «علوم نوین و بیماری‌ها» در ۳۰ بهمن‌ ماه گفت: ۱۰۱ مقاله در محورهای محتلف به دبیرخانه کنگره ارسال شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، دکتر اکرم آهنگرپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مجموع ۱۰۱ مقاله در محورهای مختلف به دبیرخانه کنگره ارسال شده است و با پایان مهلت ارسال مقاله، داوری‌ها انجام می‌شود.
وی درباره برنامه‌های جانبی اولین کنگره ملی علوم نوین و بیماری‌ها و نهمین کنگره داخلی کمیته‌های تحقیقات دانشجویی، تصریح کرد: کارگاه‌های «کار با حیوانات آزمایشگاهی»، «آشنایی با End note»، «آشنایی با کشت سلول»، «آموزش کمک‌های اولیه»، «آشنایی با انواع رژیم‌های درمانی» و «مقاله‌نویسی، ارسال و ویرایش آن» در طول دو روز برگزاری کنگره برای شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، اولین کنگره ملی علوم نوین و بیماری‌ها و نهمین کنگره داخلی کمیته‌های تحقیقات دانشجویی منطقه جنوب‌ غرب کشور، ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه در محورهای علوم نوین و بیماری‌های (سلول‌های بنیادی، نانوفناوری و …)، بیماری‌های غیرواگیر، بیماری‌های تنفسی (آسم، آلرژی و آلاینده‌ها)، بیماری‌های عفونی و گرمسیری و طب سنتی و اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز برگزار می‌شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz