دومین دوره کارآموزی و کارورزی تخصصی ویژه مستعدان برتر

بنیاد ملی نخبگان دومین دوره کارآموزی و کارورزی تخصصی ویژه مستعدان برتر را با هدف ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازهای واقعی جامعه برگزار می‌کند.به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، جامعه هدف این دوره، دانشجویان سال دوم و سوم مقطع کارشناسی رشته‌های فنی و مهندسی هستند که مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان بوده و تاکنون دوره کارآموزی خود را نگذرانده و یا داوطلب گذراندن دوره کارورزی اختیاری هستند.
به‌منظور شرکت در دوره جدید کارآموزی و کارورزی، مستعدین واجد شرایط باید با مراجعه به سامانه کارآموزی به آدرس karamoozi.bmn.ir ثبت‌نام کرده و شرکت‌های مورد نظر خود را برای گذراندن دوره مذکور مشخص کنند. شرکت‌های مربوطه باید دانش‌بنیان و متناسب با رشته و حوزه‌های تخصصی مستعدین باشند و چنانچه نام شرکتی با این شرایط در سایت موجود نباشد، افراد می‌توانند آن شرکت را به کارشناس مسؤول کارآموزی پیشنهاد دهند.
پس از ثبت‌نام در سامانه و موافقت شرکت مربوطه، مستعدین دوره کارآموزی یا کارورزی خود را سپری می‌کنند و در نهایت با ارائه گواهی گذراندن دوره مربوطه از شرکت و تائید شرکت و اسناد مربوطه از دانشگاه محل تحصیل، مشمول راتبه کارآموزی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال از سوی بنیاد ملی نخبگان خواهند شد.
بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس‌مسؤول کارآموزی با شماره تماس ۶۳۴۷۸۱۱۲ – ۰۲۱ تماس بگیرند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz