وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: ثبت ۳ هزار کانال تلگرامی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه بین ۱۰ تا ۱۱ هزار کانال بالای ۵ هزار عضو در کشور وجوددارد از ثبت ۳ هزار کانال تلگرامی در این وزارتخانه خبر داد.به گزارش فاوانیوز به نقل از ایستنا، رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه، کانال های بالای۵ هزار کاربر باید فعالیت خود را به ثبت برسانند،گفت: مسؤلیت فیلترینگ به عهده وزارت ارشاد نیست و در این زمینه کمیته فیلترینگ تشکیل شده است که سازو کارهای لازم را دارد.
وی با اشاره به اینکه، باید مشخص شود که چه کسانی در کشور تولید محتوا می کنند، اظهار داشت: از۱۰ تا ۱۱ هزار کانال بالای۵ هزار کاربرتاکنون ۳ هزار کانال در کشور ثبت شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سیاست ما تشویق و اقناع است،گفت: باید در فضای مجازی به صیانت از اطلاعات بپردازیم و تا کنون هیچ مصوبه ای برای محدود کردن شبکه های اجتماعی به ما ابلاغ نشده است.
صالحی امیری با اشاره به اینکه، هر کسی که در این جامعه زندگی می کند چارچوب های ارزشی نظام را پذیرفته است،گفت: شورای عالی فضای مجازی مرجع نهایی تصمیم گیرنده در رابطه با فضای مجازی است.
وی تصریح کرد: مدیریت در فضای مجازی کاری پیچیده و چند وجهی است و هر گونه رفتار احساسی باعث عکس العمل منفی می شود.منبع: تماس نیوز
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz