ثبت‌نام برای متقاضیان سخنرانی در نمایشگاه بین‌المللی TGC آغاز شد

نمایشگاه Tehran Game Convention به عنوان نخستین نمایشگاه بین‌المللی تجاری صنعت بازی‌های ویدئویی در ایران، ثبت‌نام از فعالان داخلی و بین‌المللی صنعت بازی‌سازی برای سخنرانی در کنفرانس‌های این رویداد دعوت می‌کند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از آنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این نمایشگاه که در دو روز ۹ و ۱۰ اردیبهشت سال ۹۶ در برج میلاد تهران برگزار می‌شود؛ فرصت بزرگی برای حضور در جمع بیش از ۲۰۰۰ نفری صنعت بازی در ایران و خاورمیانه را فراهم می‌کند.
بخش کنفرانس‌های رویداد شامل ۶۰ سخنرانی و پنج کلاس تخصصی در پنج موضوع فنی، تجارت و بازاریابی، هنری، طراحی بازی و مدیریت پروژه خواهد بود و متخصصان در هر یک از این موضوعات می‌توانند یکی از سخنرانان این رویداد باشند.
سخنرانی در این رویداد این فرصت را در اختیار فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای می‌گذارد تا ایده‌ها و دانش خود را برای رشد این صنعت، با صدها نفر از دانش‌پژوهان، بازی‌سازان، ناشران و سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی در میان بگذارند. فعالان این حوزه می‌توانند با سخنرانی در این رویداد ایده‌هاشان را با صدها نفر از بازی‌سازان در ایران و منطقه MENA در میان بگذارند و در توسعه این صنعت شریک شوند.
پس از ثبت سخنرانی، هیاتی ۱۱ نفره شامل شش عضو بین‌المللی و پنج عضو ایرانی به بررسی موضوعات سخنرانی‌ها می‌پردازند و بهترین‌ها را انتخاب می‌کند.
لازم به ذکر است از ۶۰ کنفرانس رویداد، حداقل ۳۰ کنفرانس توسط سخنرانان مطرح بین‌المللی ارائه می‌شود و برای کنفرانس‌ها ترجمه همزمان به انگلیسی و فارسی در نظر گرفته شده است.
علاقه‌مندان تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند تا با مراجعه به صفحهhttp://www.tehrangamecon.com/speakersReg/ پروپوزال سخنرانی خود را ارسال کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz