شرکت ارتباطات زیرساخت یک میلیارد و دویست و هشتاد و سه میلیون دقیقه مکالمات بین المللی هموطنان را برقرار کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت موفق شد از آغاز سال ۱۳۹۵ تاکنون یک میلیارد و دویست و هشتاد و سه میلیون دقیقه ارتباط بین الملل هموطنان را برقرار کند.
به گزارش فاوانیوز به نقل از وب سایت شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس سهراب آغ بیات مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این مطلب افزود: برقراری این حجم مکالمه در سال جاری با تلاش بی وفقه مدیران و کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت و از طریق درگاههای بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت با تمامی مقاصد بین المللی امکان پذیر شد.
وی تاکید کرد: این میزان مکالمات توسط تجهیزات مداری و voip شرکت ارتباطات زیرساخت برقرار شده است که سهم ترافیک صادره از ایران به مقاصد بین الملل ۷۷۵ میلیون دقیقه ومیزان ترافیک وارده به ایران ۵۰۸ میلیون دقیقه است.
مهندس آغ بیات افزود: علاوه بر این متوسط شاخص کیفی ASR ترافیک صادره بین الملل در سال ۹۵ ، حدود ۲۴درصد بوده است .
وی تاکید کرد:شرکت ارتباطات زیرساخت پیش بینی های فنی لازم را برای ایام پر ترافیک دارد و کارشناسان این شرکت در چنین ایامی در شیفت های ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور دارند تا مکالمات هموطنان عزیز در بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار کنند.
وی توضیح داد: یکی از این ایام نوروز ۱۳۹۵ بود که شرکت ارتباطات زیرساخت ۲۱ میلیون و ۴۵۵ هزاردقیقه ترافیک بین الملل هموطنان را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد،که از این حجم مکالمه ۱۱ میلیون و ۷۴۶ هزار دقیقه سهم ترافیک صادره و ۹ میلیون و ۷۰۸ هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بودو اوج ترافیک روزانه نیز روز اول فروردین بود که ۹ میلیون ۶۱۷ هزار دقیقه مکالمه مبادله شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz