اپلیکیشن چندمنظوره برای پرداخت موبایلی

اپلیکیشن چند منظوره پرداخت موبایلی که امکان بازی و تعاملات اجتماعی را همزمان با پرداخت برای کاربران فراهم می کند تولید شد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، پس از برخورد قاطع بانک مرکزی با روش‌های پرداخت از طریق کدهای کوتاه دستوری (USSD) روند صنعت پرداخت به سمت اپلیکیشن‌های پرداخت مبتنی بر بستر اینترنت تغییر کرده و رقابت بر سر ارائه اپلیکیشن‌های پرداخت با ویژگی‌های جدید برای جذب کاربر هر روز بیشتر می‌شود.

در شرایط رقابت شرکت‌های PSP در ارائه اپلیکیشن‌های پرداخت و جذب کاربر شدید شده و پیش بینی می‌شود تعداد اپلیکیشن‌های جدید بیش از پیش افزایش یابد.

براین اساس یکی از اپراتورهای پرداخت الکترونیکی (PSP‌)، رویکرد متفاوتی نسبت به اپلیکیشن‌های موجود اتخاذ کرده و از طریق ارائه ۳ خدمت پرداخت، بازی و تعاملات اجتماعی در کنار هم، قصد جذب مخاطبان دهه‌های ۷۰ و ۸۰ را برای استفاده از خدمات مبتنی بر پرداخت الکترونیک دارد.

اپلیکیش پرداخت ایوا امکان بازی و تعاملات اجتماعی را در یک اپلیکیشن پرداخت موبایلی ممکن می‌کند.

محمد مهدی صادق، سازنده این اپلیکیشن درباره رویکرد این برنامه کاربردی گفت: با تحقیقات روانشناختی درباره گروه سنی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ به این نتیجه رسیدیم که این افراد نسل سوم و کلیدی پرداخت در کشور هستند و این گروه سنی دوست ندارند وقتی مشغول بازی‌ آنلاین هستند از بازی خارج شوند و پرداخت انجام دهند.

به گفته وی، با امکان تعامل اجتماعی در این اپلیکیشن، فضایی برای گفتگو ایجاد شده و برای مثال ارائه دهندگان خدمات خیریه می‌توانند در تعامل با کاربران گزارش فعالیت خود را اطلاع رسانی کنند.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz