دریافت نشان شرکت برتر در رشد تجاری و تحکیم روابط دو کشور اسلامی توسط توسن از کشور مالزی

وزیر صنعت و تجارت مالزی‌، با تمجید  از شرکت توسن  در مسیر ارتقا همکاری‌های دو کشور اسلامی با ارائه جایزه و‌ لوح‌، از  مدیران و شرکت توسن به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در بین شرکت‌های فعال ایرانی ‌در ‌حوزه بانکداری‌ اسلامی‌، پرداخت و دولت الکترونیک‌، تقدیر کرد و  از تمایل کشورش برای همکاری بیشتر با توسن خبر داد.
 

 
در پاسخ به سفر رئیس جمهوری ایران به مالزی در مهر ماه‌، اوایل آبان ماه«داتو سری مصطفا محمد» وزیر صنعت مالزی به ایران سفر کرد.
 

 
به گزارش فاوانیوز به نقل از عصر بانک، وزیر صنعت و تجارت بین الملل مالزی در این سفر ضمن شرکت در نشست‌ها  و دیدار‌های  مختلف با مدیران و وزرای ایرانی  و بررسی راهکارهای توسعه مناسبات تجاری و صنعتی، در نشستی  که با حضور مدیران شرکت توسن برگزار شد‌، امور مرتبط با بانکداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات را بخش‌های مورد علاقه مالزی برای همکاری با ایران اعلام کرد.
 
وی با تمجید از مدیران و شرکت توسن به عنوان یکی از شرکت‌های برتر  بین شرکت‌های ایرانی در حوزه   corebanking، بانکداری اسلامی‌، پرداخت و دولت الکترونیک‌، از تمایل کشورش برای همکاری بیشتر با توسن خبر داد.
 

 
 
گفتنی است‌، مجموعه  توسن به عنوان یکی از شرکت‌های موفق نرم افزاری و سخت افزاری کشور که با شرکت‌های معتبر بین المللی در زمینه راهکارهای مشاوره‌ای‌، فنی و اجرایی ‌بانکداری و پرداخت و فناوری اطلاعات و ارتباطات مشارکت دارد و از سال ۲۰۱۰ میلادی در کشورهای جنوب شرق آسیا و به خصوص مالزی در حال فعالیت است و در حوزه CoreBanking، بانکداری اسلامی‌، پرداخت الکترونیک‌، بلیط الکترونیک، ساخت و تجهیز دیتا سنتر و MRT در این کشور در حال ارائه خدمت است .
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz