بزرگترین موسسه مالی فرانسه برای بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به ایران آمد

گروهی فرانسوی به منظور بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران، روز گذشته از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.


به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، گروهی فرانسوی که به منظور بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به ویژه در حوزه‌های نوآورانه و به دعوت پارک فناوری پردیس به ایران آمدند و از هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از بانک‌های کشور نیز دیدار کردند.
شهاب جوانمردی در این دیدار با بیان اینکه فناپ دومین هلدینگ ICT در ایران است، از برنامه این شرکت برای دستیابی به یک درصد GDP کشور طی ۱۰ سال آینده خبر داد و گفت: برای رسیدن به یک درصد تولید ناخالص داخلی که تقریبا معادل هشت میلیون دلار برآورد می‌شود،‌ برنامه‌های توسعه‌ای زیادی داریم که یکی از آنها خلق و توسعه استارتاپ‌های جدید است.
وی افزود: همچنین می‌خواهیم در بخش خدمات ارزش‌افزوده‌ سرمایه‌گذاری‌‌های بیشتری کنیم چرا که طی یک دهه آینده باید در بخش‌های دیگری به جز فناوری اطلاعات نیز خدمات‌مان را گسترش دهیم و به جذب بازار B2C بپردازیم.
مصطفی نقی‌پورفر با بیان اینکه بیش از یک سال از آغاز فعالیت شتابدهنده تریگ‌آپ می‌گذرد به فرآیندهایی که در این شتابدهنده طی می‌شود اشاره کرد و‌ گفت: برنامه‌های متنوعی برای جوانان و استارتا‌پ‌ها داریم و ضمن آنکه کارگاه‌های آموزشی رایگانی را برای آنها برگزار می‌کنیم.
مدیر ارشد مرکز نوآوری و فناوری‌ این شرکت همچنین درباره پروژه فاندوران که بستری برای سرمایه‌پذیری جمعی است، گفت: این پروژه که بیشتر در حوزه اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در فناپ تعریف شده، نزدیک به یک سال از فعالیتش می‌گذرد و تاکنون از ۳۰ کمپینی که در آن تعریف شده، ۲۲ کمپین با موفقیت به اجرا درآمده و از جانب مردم مورد حمایت‌ مالی قرار گرفته است.
بزرگترین موسسه مالی فرانسه (BPI France) در این بازدید هیات فرانسوی را همراهی می‌کرد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz