وزیر ارتباطات: مخالف عضویت و فعالیت کارکنان دولت در شبکه‌های اجتماعی خارجی نیستیم/ فعالیت اداری انجام ندهند

دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست خبری هفدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام گفت: انجام امور اداری در شبکه‌های اجتماعی خارجی ممنوع است، اما برخی رسانه‌ها با سوء برداشت از این سخنان،به ممنوعیت استفاده کارکنان دولت از شبکه‌های خارجی تفسیر کردند.
به گزارش فاوانیوز به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر واعظی در همین خصوص در مصاحبه ای با رسانه ها گفت: ما مخالفتی با اینکه کارمند دستگاه دولتی در شبکه های اجتماعی خارجی یا پیام رسان‌هایی مانند تلگرام عضویت داشته باشد و فعالیت کند، نداریم.

دکتر واعظی وزیر ارتباطات گفت: عضویت و فعالیت شخصی و خارج فعالیت‌های اداری کارکنان دولت در شبکه‌های اجتماعی خارجی از نظر ما مشکلی ندارد، آنچه با آن مخالفیم استفاده از این بستر غیر بومی برای انجام کارهای رسمی اداری در ایران است.

محمود واعظی افزود: به طور جدی از شبکه های اجتماعی بومی و تولید محتوای داخلی حمایت میکنیم و امیدواریم با توسعه مشابه داخلی شبکه‌های اجتماعی، کاربران ایرانی از این فضا در داخل کشور استفاده کنند.وی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص داوری عملکرد خود و میزان رضایت عملکردش در وزارت ارتباطات تاکنون گفت: مردم باید از عملکردمان راضی باشند من نباید بگویم اما تلاشم بر داشتن کارنامه‌ای خوب بوده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz