شرکت نرم افزاری آلمانی ۲ موافقتنامه با ایران امضا کرد

شرکت نرم افزاری سافت ویر ای جی آلمان برنامه‌های استراتژیک خود برای ورود به بازار ایران جهت بهره‌گیری از پتانسیل این کشور در تبدیل شدن به پرشتاب‌ترین بازار فن آوری اطلاعات منطقه در طی ۵ سال آینده را اعلام کرد.


به گزارش فاوانیوز از تسنیم به نقل از پایگاه خبری زاویا، شرکت نرم افزاری سافت ویر ای جی آلمان برنامه‌های استراتژیک خود برای ورود به بازار ایران جهت بهره‌گیری از پتانسیل این کشور در تبدیل شدن به پرشتاب‌ترین بازار فن آوری اطلاعات منطقه در طی ۵ سال آینده را اعلام کرد. تیمی از شرکت سافت ویر ای جی در سفر اخیر خود به تهران، موافقتنامه‌ای را با ۲ شرکت ایرانی از جمله شرکت تی یو وی نورد امضا کرده است. شرکت تی یو وی نورد ایران از سال ۱۹۹۸مجموعه کاملی از سرویس‌ها در سطح جهانی از جمله رصد فنی، صدور گواهی و آموزش را ارائه می‌دهد.
در حالی که منطقه خاورمیانه در حال مدرنیزه سازی و ارتقاء توانمندی‌های خود در زمینه فن آوری اطلاعات است، شرکت سافت ویر ای جی پیش بینی کرده که این منطقه شاهد رشد پایداری باشد. شرکت‌های منطقه‌ای علاقمند به پروژه توانمندسازی دیجیتال شرکت سافت ویر هستند که از ععناصر مختلف پلتفرم کسب و کار دیجیتال خود برای کسب سود و دستیابی به بهره‌وری استفاده می‌کند.
در این راستا، شرکت سافت ویر ای جی قصد دارد فعالیت اقتصادی خود را در اقتصاد ۴۲۰ میلیارد دلاری ایران از طریق جدیدترین همکاری‌های خود ارتقا بخشد و به ایجاد یک شبکه عرضه رسمی کمک نماید. ایران که بعد از لغو تحریم‌ها، درهای خود را برای حضور شرکت‌های خارجی بازد کرده، فرصت‌های نامحدودی برای شرکت‌های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات دارد.
رکس نیته، مدیر شرکت سافت ویر ای جی در منطقه حاشیه خلیج فارس گفت: «قبل از وضع تحریم‌های سازمان ملل در سال ۲۰۰۶، شرکت سافت ویر ای جی تاریخچه موفقی در ارائه گواهی‌های نرم افزاری به بانک‌ها، شرکت‌های پتروشیمی و سازمان‌های دولتی در ایران داشته است. بعد از لغو تحریم‌ها ما قصد داریم با با شرکای توانمندی که می‌توانند به ما در شروع کارمان در ایران کمک کنند همکاری نماییم. ما اطمینان داریم که قراردادهای شراکت فعلی ما بسیار به نفع سافت ویر ای جی خواهد بود و ما را در بازار ایران در موقعیتی قوی‌تر نسبت به قبل قرار خواهد داد.»
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz