مشترکان تلفن ثابت شهران از سرویس انتقال مکالمه به موبایل استفاده کنند

مشترکان بخش های جنوبی و اصلی منطقه شهران که تلفن ثابت آنان همچنان دچار اختلال است در صورت نیاز ضروری می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی و استفاده از سرویس انتقال مکالمه نسبت به انتقال شماره تلفن‌های ثابت بر روی شماره‌های همراه خود اقدام کنند.


به گزارش فاوانیوز از تسنیم، محمدرضا بیدخام درباره این شیوه اظهار کرد: ارتباط تلفنی بخش‌های شمالی و شرقی منطقه شهران که بر اثر انفجار لوله گاز قطع یا دچار اختلال شده بودند، با تلاش شبانه‌روزی پرسنل شرکت مخابرات استان تهران برقرار شد.
وی با اشاره به از بین رفتن زیرساخت‌های شبکه مخابراتی در قسمت‌های جنوبی و اصلی منطقه شهران ابراز کرد: مشترکان این بخش با توجه به ضرورت می‌توانند تا رفع کامل اختلال‌های تلفنی با مراجعه به مراکز مخابراتی و استفاده از سرویس انتقال مکالمه نسبت به انتقال شماره تلفن‌های ثابت برروی شماره‌های همراه اقدام نمایند.
مدیر کل دفتر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران با بیان این مطلب که حجم عملیات و خسارت وارده بر تاسیسات و کابل‌های مخابراتی بسیار گسترده است، گفت: امیدواریم مشترکان قسمت‌های یاده شده شهران تا رفع کامل اختلالات بوجود آمده با سعه صدر همکاری لازم را با شرکت مخابرات استان تهران داشته باشند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz