مبلغ قطع میان دوره برای مشترکین همراه اول افزایش می‌یابد

همراه اول در طرح اعتباردهی به مشترکین دائمی، سقف میان دوره برخی مشترکین خود را افزایش داد.
 
در طرح اعتبار دهی، سقف قطع میاندوره برخی از مشترکین دائمی بر اساس ارزش شماره تلفن همراه، میزان خوش حسابی، مبلغ قبوض پرداختی و مدت زمان حضور در همراه اول، افزایش یافته و پیامک اطلاع رسانی آن از طریق سرشماره ۹۸۱۰+ برای این دسته از مشترکین ارسال شده است.
تا قبل از اجرای این طرح، این دسته از مشترکین فقط بر اساس میزان ودیعه‌شان مشمول دریافت پیامک اخطار و در نهایت قطع یکطرفه میان دوره می‌شدند که باعث تکدر خاطر ایشان می‌شد.
 
به گزارش فاوانیوز از آی‌تی‌رسان، پس از اجرای طرح، سقف قطع میان دوره این گروه از مشترکین از ۲۰۰ هزار ریال تا ۱۰ میلیون ریال افزوده شده و به سقف اعتبار ودیعه‌شان اضافه شده است. به عبارت دیگر افزایش سقف قطع میان دوره به ازای هر مشترک متفاوت و منحصر بفرد است. مزایای این طرح برای مشترکین دائمی که از سرویس رومینگ بین الملل استفاده می‌کنند بیشتر است؛ زیرا عمدتا این دسته از مشترکین به علت مسافرت به خارج از کشور، با قطع میان دوره مواجه می‌شدند.
این طرح به صورت مرحله‌ای برای سایر مشترکین دائمی نیز به اجرا در خواهد آمد و مشمولین طرح از طریق پیامک از میزان افزایش اعتبار خود مطلع خواهند شد.
 
لازم به توضیح است، اطلاع رسانی به مشترکین مشمول این طرح از طریق ارسال پیامک از سرشماره ۹۸۱۰+ انجام میشود. مشترکین در صورت عدم تمایل به برخورداری از این امتیاز ویژه می‌توانند عدد ۱۱۷ را به سرشماره ۹۸۱۰+ ارسال و یا  کد #۱۱۷*۱۰* را شماره گیری کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz