سامانه جدید قطع پیامک‌های تبلیغاتی

با وجودی که بارها در سرویس مشکلات مردم عنوان شده راهکارهای قطع پیامک های تلفن همراه چیست، باز هم برخی مخاطبان از این پیامکها، گلایه دارند.
 
پس از اینکه مخاطبان زیادی به رگولاتوری مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه از فراوانی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، شکایت کردند، رگولاتوری فکر تازه‌ای برای قطع و مدیریت پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی و همچنین خدمات ارزش افزوده که به کارگیری آنها مستلزم پرداخت هزینه از سوی مشترکان است، کرد.
 
ولی هنوز هم برخی مخاطبان می‌گویند از دست پیامک‌های تبلیغاتی شب و روز ندارند.یکی از مخاطبان در این باره نوشته: با سلام تورو خدا اس ام اس‌های تبلیغاتی رو یه کاری براش انجام بدید، ما با غیر فعال کردن شون از طریق ۸۹۹۹ و حتی داشتن بلک لیست همین دیروز ۴ تا اس ام اس تبلیغاتی برام اومده، من نمیدونم اینا شماره های ما رو از کجا میارن؟‌
 
سامانه ستاره(*) ۸۰۰ مربع (#) را به خاطر بسپارید
 
به گزارش فاوانیوز از خبرآنلاین، درباره عدم پاسخگویی راه‌های قبلی مسدودسازی پیامک‌ها با روابط عمومی یکی از اپراتورهای تلفن همراه موضوع قطع پیامک‌های تبلیغاتی را در میان گذاشتیم.
 
روابط عمومی این اپراتور توضیح داد: قبلا ما سرشماره ۸۹۹۹ را داشتیم که هر کسی پیامک تبلیغات نمی‌خواست عدد ۱ را می‌فرستاد و پیامک‌های تبلیغاتی قطع می‌شد. اخیرا رگولاتوری، سامانه *۸۰۰# را به اپراتورها و مشترکان اعلام کرده که با استفاده از آن، مشترکان می‌توانند پیامک‌های تبلیغاتی و ارزش افزوده خود را مدیریت و قطع کنند. همچنین مشترکان می‌توانند پیامک‌های ارزش افزوده را با این سامانه مدیریت و در صورت لزوم قطع یا برقرار کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz