سرویس‌های ارزش افزوده بر بستر تلفن ثابت ارائه می‌شود

شرکت مخابرات ایران با بهره‌برداری از پروژه NGN/IMS ارائه سرویس‌های جدید ارزش افزوده بر بستر تلفن ثابت را در ۳ استان آذربایجان شرقی، فارس و خراسان رضوی امکان‌پذیر می‌کند.
به گزارش فاوانیوز و به نقل از مهر، نسل جدید مراکز مخایراتی مبتنی بر IP بر بستر پروژه NGN/IMS همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی توسط شرکت مخابرات ایران به بهره‌برداری می رسد.
با بهره‌برداری از پروژه NGN/IMS یکی از مهم‌ترین الزامات تحقق همگرایی شبکه‌های ثابت و سیار و گذر از سیستم تک محصولی مبتنی بر صوت در تلفن ثابت و ارائه خدمات ارزش افزوده روی تلفن ثابت فراهم می‌شود.
تلفن پیش پرداخت، تلفن پیش پرداخت کارتی، ایجاد PBX مجازی، مشاوره تلفنی، رای‌گیری تلفنی، اختصاص یک سرشماره برای چندین خط (ثابت یا موبایل) با ارسال زنگ همزمان به همه خطوط و برقراری ارتباط از طریق وب، مهم‌ترین سرویس‌های ارزش افزوده است که با اجرای این پروژه در استان‌های فارس، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی محقق می‌شود.
ایجاد کنفرانس تصویری و صوتی با حداقل ۱۵ عضو، ارائه آهنگ پیشواز، پیشواز چند رسانه‌ای (صوتی و تصویری)، صندوق صوتی پیام کوتاه، ترابردپذیری شماره مشترکان، نرم‌افزار اجتماعی در داخل شبکه و شماره‌گیری از طریق وب از دیگر ویژگی‌هایی است که با با بهره‌برداری از این پروژه، قابلیت اجرا بر بستر تلفن ثابت را پیدا می‌کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz