بررسی اپلیکیشن های بانکداری،سلامت وگردشگری در «ایران موبی کد»

موبی کد

سومین دوره مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی ابزارهای هوشمند (ایران موبی کد) با هدف توسعه سطح کیفی و کاربردی اپلیکیشن های فارسی با حضور متخصصان داخلی و کارشناسان خارجی نیمه دوم سالجاری برگزار میشود.
دوره اول و دوم مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی ابزارهای هوشمند (ایران موبی کد) که در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استقبال کم‌نظیر توسعه‌دهندگان و علاقه‌مندان به حوزه ابزار‌های هوشمند برگزار شد موجب شد تا بسیاری از توسعه دهندگان و تیم های برنامه نویسی در حال تهیه و آماده‌سازی آثار خود برای سومین دوره مسابقات ‌باشند تا بتوانند مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را برای کسب جایزه ویژه این دوره از مسابقات به محک داوران بسپارند.
هدف اصلی از برگزاری این مسابقات توسعه سطح کیفی و کاربردی اپلیکیشن­های فارسی است که در این مسیر، اهداف جانبی زیادی از جمله کارآفرینی و اشتغال‌زایی، خلق ایدهها و نوآوری، توسعه فرهنگ بهره برداری بهینه و موثر از ابزارهای هوشمند ، آموزش و تربیت نیروی انسانی و ترویج و نشر محتوای ایرانی را بدنبال خواهد داشت.
ایران موبی کد که به واسطه سطح کیفی داوری و مبلغ جوایز هم اکنون یکی از مطرح ترین ها در بین رویدادهای مشابه بشمار میرود در نیمه دوم سال جاری با رویکردی جدید برگزار خواهد شد.
در همین رابطه مهندس علیرضا مجدآبادی مدیرعامل شرکت دانش بنیان امیرکبیر و مدیر اجرایی این مسابقات اعلام داشت: در نظر گرفتن یک محور تخصصی به عنوان محور ویژه برای اپلیکیشن های حوزه بانک، بورس و بیمه در دوره گذشته که با استقبال صاحب‌نظران و شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ مواجه شد تجربه مفیدی بود که بر اساس آن برآن شدیم که با هدف ورود به سایر حوزه های تخصصی مورد نیاز جامعه برای دور آتی تغییراتی برای ساختار محورهای مسابقه در نظر بگیریم.
وی افزود: به منظور کاربردی شدن هر چه بیشتر اپلیکیشن ها و ورود آنها به بازار واقعی و رشد و توسعه این حوزه، در سومین دوره این مسابقات رقابت در بیش از یک محور تخصصی صورت خواهد گرفت که درحال حاضر انتخاب محورهای تخصصی توسط شورای سیاستگذاری در حال بررسی و تصویب نهایی است.
حوزه های سلامت، گردشگری، مالی و بانکی و حمل و نقل هوشمند از جمله گزینه ­های مطرح است.
مجدآبادی تصریح کرد: زمانبندی برگزاری و شرایط شرکت در این دوره از مسابقات به همراه برنامه کارگاه‌های آموزشی ، نمایشگاه ، نشست‌ها و همچنین سخنرانی‌های مراسم اختتامیه به زودی از طریق وب سایت ایران‌موبی‌کد اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیر اجرایی مسابقات افزود: امسال نیز مطابق دوره ­های گذشته در تلاشیم تا با هماهنگی و دعوت از صاحب‌نظران داخلی و خارجی در بخش سخنرانی های مراسم از طریق اشتراک تجارب و دانش افراد موفق و فعالان این حوزه موجبات افزایش سطح کیفی این رویداد را فراهم آوریم.
وی گفت: در بخش سخنرانان خارجی حضور آقای کریستف آرنو (Christophe Arnaud) یکی از مدیران شرکت کزددپو  (Caisse des Dépôts group) فرانسه که در حوزه بانکداری و حمل و نقل هوشمند دارای تجربیات بسیار ارزشمندی است، قطعی و انجام یک مصاحبه اختصاصی با موضوع کاربرد اپلیکیشن ها در بانکداری و حمل و نقل هوشمند با وی هماهنگ شده است و گزارش آن از طریق سایت مسابقه www.iranmobicode.ir منتشر خواهد شد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz