افزایش کیفیت و کاهش قیمت مکالمات تلفن ثابت و موبایل

وزیر ارتباطات گفت: افزایش کیفیت و کاهش قیمت در حوزه تلفن ثابت و تلفن همراه در کشور موضوع مهمی است که باید برای آن راهکار مناسب اندیشید.

به گزارش فاوانیور به نقل از مهر: محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی کلوب، مهمترین راهکارهای عملی برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت خدمات ارتباطی در حوزه تلفن همراه و ثابت را فراهم کردن شرایط مختلف برای ایجاد رقابت بین اپراتورها عنوان کرد و از دو طرح وزارت ارتباطات برای مهیاشدن این هدف خبر داد.
وی گفت: در حوزه تلفن همراه، طرح ترابردپذیری شماره ها که امکان تغییر اپراتور را بدون تغییر شماره ممکن می کند، راهکار مناسبی است که مشترکان و کاربران را به سمت اپراتوری می کشاند که بهترین کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد راهکار رفع مشکلات تلفن ثابت نیز اضافه کرد: طرح دریافت پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) در دستور کار است که با توجه به تجربه جدید، اقدام به ثبت نام از شرکتهای متقاضی و در ادامه بررسی توانمندیهای فنی و مالی این شرکتها اجرایی شد و در مجموع از میان شرکتهای متقاضی، ۷ شرکت دارای شرایط شدند که در هفته دولت پروانه این شرکتها صادر و اعطا می شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz