شرکت پست در بدنه دولت باقی می‌ماند

معاون اجرایی رییس جمهور بر تجربه سایر کشورهای جهان در حفظ وظایف حاکمیتی شرکت های پست و واگذاری سایر امور به بخش خصوصی تاکید کرد.
دکتر محمد شریعتمداری در پاسخ به گزارش عملکرد شرکت پست گفت: بی شک خدمت رسانی به مردم از مهم ترین آرمانها و مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این میان، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین نهادهای خدمت رسان به گستره عظیمی از مردم جامعه، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
وی ادامه داد: شبکه پستی کشور مستقیماً در افزایش رفاه اجتماعی و بهره وری ملی، کاهش ترافیک و حفظ محیط زیست نقش مهمی ایفا کرده و با برخورداری از ظرفیت های غنی انسانی و لجستیکی توانسته منشا خیر و خدمت رسانی شایسته به هموطنان عزیزمان باشد و تحولات دو سال اخیر در دولت تدبیر و امید در نگرش مدیران و کارکنان مجموعه پست کشور که باعث باز تعریف ساختار و ماموریت های این شرکت، متناسب با تغییرات فوق بوده است.
شریعتمداری بر توجه به گسترش همکاری و تعامل با بخش خصوصی و بهره مندی از توان و تخصص فعالان این حوزه مانند دفاتر پیشخوان در امور غیر حاکمیتی و برون سپاری‌ها و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات، به نیابت از سایر دستگاه ها و سازمانها به عنوان درگاه خدمات و واسط امین دولت و مردم تاکید کرد و گفت: پست می تواند مانند کشورهای توسعه یافته در کاهش ترافیک، سالم سازی محیط اداری و ارتقای بهره وری ملی بسیار تاثیر گذار باشد.
معاون اجرایی رییس جمهور ادامه داد: بدیهی است با توجه به تجربه موجود در سایر کشورهای جهان که حاکی از حفظ وظایف حاکمیتی شرکتهای پست واگذاری سیار امور به بخش خصوصی است و به همین دلیل تغییرات لازم در اساسنامه آن شرکت صورت پذیرفته و مقرر گردید شرکت پست در بدنه دولت با هدف خدمت رسانی به بخش های کنتر برخوردار کشور باقی بماند و کماکان در خدمت مردم شریف میهن اسلامی باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz