Sony در تولید محصولات پوشیدنی شتاب می‌گیرد


 به گزارش فاوانیوز Sony، در نمایشگاه CES۲۰۱۵محصولات، شراکت‌هاوتجربه‌هایی جدیدی را برای مجموعهٔ در حال گسترش SmartWear خودش معرفی کرد: مدلشیک SmartWatch 3 از جنس استیل ضدزنگ، مشارکت‌های جدید Lifelog و دستگاه‌های پوشیدنیمفهومی شامل مدل اولیهٔ هدستی ضدآب با چند حسگر از SonyCorporation کهبرای بهینه کردن عملکرد و ارائهٔ آمار و دستورات هم‌زمان در پیست‌های دو، طراحیشده است.

کاز تاجیما، قائم مقام ارشد،رئیس برنامه‌ریزی و طراحی خلاقانهٔ تجربهٔ کاربری در SonyMobile Communications گفت: «رویکرد ما به فناوریپوشیدنی هوشمند، مبتنی بر بنیان‌های ساخت عمق و تنوع درتجربه‌های کاربری و ارائهٔ گزینه‌هایی با محصولات زیبا و کاربردی است. گسترش Lifelog هم از نظر API با دسترسی آزاد و هم ازنظر دیدگاه ما به مفاهیم پوشیدنی جدید، به شرکای خلاق اجازه خواهد داد تا برنامه‌هاو سرویس‌هایشان را با پلت‌فرم ما یکپارچه سازند و با این‌گونه برای کاربرانماندسترسی به غنی‌ترین و متنوع‌ترین اکوسیستم فناوری پوشیدنی،فراهم می‌آید.»  

طراحیبرای فناوری مدولار با SmartBand SWR10

Sony در CES سال گذشته برای نخستین‌بار SmartBandSWR10 رامعرفی کرد. دستگاهی پوشیدنی برای ۲۴ ساعت شبانه‌روز و۷ روز هفته و کاملاً ضدآب۱(دارایرتبهٔ IP58) علی‌رغم داشتن درگاه microUSB بدون پوشش. دستگاهپوشیدنی سبک‌وزن با ظاهر وزینی که برای نخستین‌بار رویکرد مدولار Sony را ارائه کرد- «مفهومهسته» مستقل- که اجازه می‌دهد این فناوری در رنگ‌ها و سبک‌های گوناگون استفاده شودتا با سلیقه و ویژگی‌های فردی هر کاربر متناسب شود.

Sony Mobile در طول سال گذشته و بهمنظور ایجاد کلکسیونی برای دستگاه‌های Sony SmartWear با طراحان خلاق و برندهایطیف سبک زندگی، مد و طراحی همکاری کرده است تا بتواند پوشاک سفارشی برای این منظوررا بیابد. این طراحان شامل Jack Vartanian، ALTEWAISOME و TedBaker بودهو به تازگی برند سبک زندگی بانوان، ROXY، هم به این جمع اضافه شده است.

رویکردیزیبا و خلاقانه- SmartWatch 3، اکنون از جنس استیل ضدزنگ

Sony پس از عرضهٔ SmartWatch۳، تازه‌ترینساعت هوشمند Sony در پاییز با مشارکت Google،‏ از مدل جدید SmartWatch 3 از جنس استیل ضدزنگرونمایی کرد که از ماه آینده در درجهان عرضه خواهد شد.

SmartWatch 3 زیبا از جنس استیل ضدزنگ با زیبایی ابدی برای داشتن حس و ظاهری ممتاز، با سلیقهٔ امروزی تطابق دارد.این ساعت دارای نمایشگر ۱٫۶ اینچی ۳۲۰×۳۲۰پیکسلی TFT LCD Transflective برای قابل مشاهده بودن در نور شدید آفتاب بوده و مسلماً در برابرآب با رتبهٔ IP68 محافاظت شده است۲ و از طریق  درگاه microUSB شارژمی‌شود.

Sony همچنین برای گسترده‌تر کردن دامنهٔ سبک‌های پوشیدنی در دسترس، ازنگه‌دارندهٔ SmartWatch 3 رونمایی کرد که از اوایل سال ۲۰۱۵ عرضه می‌شود و هم به کاربران وهم به شرکای ما اجازه می‌دهد تا SmartWatch۳ را باهر بند ۲۴ میلی‌متری استانداردی سفارشی کنند.

SmartWatch 3 با داشتن قابلیت کارکرد به‌صورت ساعت مستقل،بازپخش موسیقی، فناوری حسگر هوشمند و حسگر GPSتعبیه‌شدهٔ داخلی، حتی بدون تلفن هوشمند مبتنی بر Android شما، وسیلهٔ جانبی مفیدو سرگرم‌کننده‌ایست

Golfshot و iFit دو توسعه‌دهندهٔ نرم‌افزاریهستند که در حال حاضر تجربه‌های Android Wear را برای عملکرد مستقل SmartWatch۳ ایجادکرده‌اند. به ترتیب هم برای عملکرد در مسیر و هم برای برای ردیابی. از ژانویه همهٔکاربران SmartWatch 3بلافاصلهبهبرنامه‌های ممتاز Golfshot و iFit دسترسی خواهند داشت۳.

Sony همچنین از مشارکت جدیدی با VirginAtlantic خبرداد- دوشرکت با یکدیگر در زمینهٔ یافتن نوآوری‌ها با SmartWear، توسعهٔ راه‌حل‌های بی‌نظیربا استفاده از محصولات SmartWear برای پشتیبانی از فعالیت‌های عملیاتی وارتقاء تجربه‌های پشتیبانیاز مشتریان برای مشتریان Virgin Atlanticهمکاریمی‌کنند. خبرهای بیشتر در این زمینه در ماه‌های آتی منتشر خواهد شد.

Lifelog– الهام‌بخشیدن از طریق آماربرای هر کاربر Android

Lifelog برنامهٔ پرطرفدار Android است که از طریق فروشگاهGooglePlay قابلدانلود است، برای کمک به شما در تنظیم هدف‌هایتان، پایش پیشرفت و آشنایی بهتر با خودتانوتصمیم‌گیری‌های هوشمندتر در مورد سلامتی‌تان، سرگرمی و چیزهای بیشتر، ساخته شدهاست.

کاربران اکنون می‌توانند ازطریق مرورگرشان در lifelog.sonymobile.com به Lifelog دسترسی داشته باشند.این رابط کاربری جدید تحت وبی است که از عملکرد API با دسترسی آزاد و تازه‌ترینفناوری‌های HTML5 برای تجربهٔ قابل مشاهدهٔ بیشتری، استفاده می‌کند. این سایت با هراندازهٔ صفحه‌ای کار خواهد کرد، از تلفن هوشمندتان گرفته تا تبلت و تلویزیونتان-تنها کاری که باید انجام دهید ورود به سیستم با استفاده از حسابSonyEntertainment Network۴خودتان است.

این قابلیت جدید بازتاب‌دهندهٔاستراتژی Sony برای آوردن منظم عملکرد و قابلیت‌های جدید به Lifelog برای به‌روز نگه‌داشتنتجربه‌ها تا سرحد امکان است.

 

ایجادتجربه‌های جدید با اصول دسترسی آزاد

Sony با تعدادی از برنامه‌های سبک زندگی و سلامت همکاری می‌کند.بنابراین می‌توانید از سرویس‌هایی که پیش از این به آن‌ها علاقه‌مند بوده‌اید ونیز سرویس‌های جدید بیشترین بهره را ببرید تا تجربه‌های SmartWear و Lifelog خودتان را کامل کنید.به‌زودی Lifelog شما را قادر می‌سازد تا:

·        بهمنظور داشتن ارتباطی حسی بینLifelog و برنامه‌های  موردعلاقهٔ‌تان بر روی IFTTTبه دستورالعمل‌ها دسترسی داشته باشید.

·        با Habit Monsterعادت‌های سالمی را بپرورید. بنابراین می‌توانید در Lifelog دربارهٔ خودتان بیشتربدانید.

·        ازتحلیلگر هوشمند بدن Withingsو دستگاه‌های متصل آن استفاده کنید تا وزن، شاخص تودهٔ بدنی (BMI) و چربی بدن را پایشکنید.

یاسوهارو نومورا، رئیسبرنامه‌ریزی تجربه در Sony Mobile Communications گفت: «Lifelog  از طریق ارائهٔ آمار و اطلاعات الهام‌بخش است ونخستین شرکای ما در جان بخشیدن به آن با روش‌های جدیدی کمک می‌کنند. ما به‌طورمشخص پلت‌فرم Lifelog را بر اساس اصول دسترسی آزاد با قابلیتی طراحی کردیم که به‌گونه‌ایبی‌سابقه به برنامه‌نویسان برای ساخت تجربه‌های جدید و دسترسی به اکوسیستم  Sony کمک کند. سال بسیار هیجان‌انگیزی پیش رو خواهد بود.»  

کاوشمفاهیم جدید فناوری پوشیدنی و فناوری حسگر وابسته به زمینه

Sony Corporation  بر اساس عرضهٔ کیت نرم‌افزاری ویژه برنامه‌نویسان،برنامه‌های جدیدی را برای مدل اولیهٔ فعلی به اشتراک می‌گذارد، SmartEyeglass مدل برنامه‌نویسانهمراه با سبکی جدید و مفهومی، اتصال SmartEyeglass! یک ماژول نمایشگر لنزتکی برای اتصال به عینک‌های معمولی که به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد برنامه‌هاییبرای سرگرمی و عملکرد ایجاد کنند.

علاوه بر این SonyCorporation  مدل اولیهٔ SmartB-Trainer را معرفیکرد. دستگاهی به سبک هدست همه‌کاره و ضدآب با قابلیت چندحسگر که مخصوصو دوندانساخته شده است. مدل اولیهٔ فعلی دارای حافظهٔ داخلی است و هدایت صوتی و همچنینبازپخش موسیقی، پیشنهاد هوشمند مناسب‌تری آهنگ برای همراهی با دوندگان در حینتمرین را ارائه می‌کند.

Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA
/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:”Table Normal”; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:””; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:”Calibri”,”sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz