وزیر ارتباطات و پایان یک دغدغه

وزیر ارتباطات به این ترتیب به ابهامات و نگرانی‌های مردم و کارشناسان نیز پایان داد که بیش از این نمی‌توان مردم و کشور را از نسل جدید خدمات که در دنیا مورد بهره برداری‌های مختلف قرار گرفته محروم کرد.روز گذشته محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رویکردی واقع‌بینانه و منطبق با پیشرفت‌های روز فناوری‌های ارتباطی در منطقه و دنیا، خبر خوشی به کاربران و فعالان عرصه ارتباطات کشور داد.

واعظی که نخستین بار بعد از بازگشت از اجلاس سران ارتباطات آسیا در تایلند از تصمیم جدید خود سخن گفته بود، بار دیگر در جمع رسانه‌ها اعلام کرد، توصیه‌ام به اپراتورهای موبایل کشور این است که با توجه به این که در دنیا به سرعت اپراتورها از نسل سه به نسل چهار عبور می‌کنند در ایران هم سرمایه‌گذاری‌ها بیشتر به سمت نسل چهارم برود.

این سخنان بی‌شک به منزله پایان عقب‌ماندگی بیش از پیش کشور از فناوری‌های ارتباطی و فرصت‌های جانبی آن تلقی شده و از این رو خبر بسیار خوبی برای دو اپراتور اصلی کشور و ده‌ها میلیون کاربر آنها محسوب می‌شود.

وزیر ارتباطات به این ترتیب به ابهامات و نگرانی‌های مردم و کارشناسان نیز پایان داد که بیش از این نمی‌توان مردم و کشور را از نسل جدید خدمات که در دنیا مورد بهره برداری‌های مختلف قرار گرفته محروم کرد.

از این رو در خصوص اتخاذ چنین سیاستی می‌توان گفت از بابت وزیر ارتباطات تا حدود زیادی نگرانی برطرف شد. چه به هر حال وی نشان داد فارغ از اختلاف نظرهایی که با یک اپراتور دارد توجه به منافع کاربران و موقعیت کشور را ارجح‌تر می‌داند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz