درآمد سه ماهه سوم شرکت سیلزفورس ۳۶ درصد افزایش یافت

سیلزفورس از بزرگ‌ترین کمپانی‌های عرضه کننده راهکارهای ارتباط با مشتری است.گزارش درآمدی شرکت سیلزفورس نشان می‌‏دهد این شرکت در سه ماهه سوم امسال توانسته درآمد خود را ۳۶ درصد افزایش دهد.


به گزارش فاوانیوز از همکاران سیستم و به نقل از وب‏‌سایت zdnet، شرکت سیلزفورس که یکی از بزرگ‌ترین غول‏‌های جهانی عرضه‌‏کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری محسوب می‌‏شود، توانسته است در سه ماهه سوم امسال درآمد خود را ۳۶ درصد افزایش دهد و به ۰۸. ۱ میلیارد دلار برساند.

با این همه سیلزفورس در زمینه کسب درآمد خالص عملکرد موفقیت‏‌آمیزی نداشته است، بطوری که درآمد خالص این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته بیش از ۱۲۴ میلیون دلار یا به عبارتی حدود ۲۱ درصد کاهش داشته است.

این شرکت یکی از دلایل افزایش درآمدهای خود را خرید شرکت ۵. ۲ میلیارد دلاری اگزگت تارگت عنوان کرده است. سیلزفورس قرارداد خرید این شرکت را در ماه ژوئیه نهایی امسال نهایی کرد.

بر اساس این گزارش، سیلزفورس در سه ماهه سوم امسال توانسته درآمدهای حاصل از فروش اشتراک و عرضه خدمات پشتیبانی خود را به یک میلیارد دلار برساند و درآمدهای حاصل از عرضه خدمات حرفه‏‌ای و سایر درآمدهای خود را نیز به ۷۲ میلیارد دلار افزایش دهد.

شرکت سیلزفورس اولین شرکتی است که راهکارهای کسب و کار خود را از طریق فناوری‏‌های پردازش ابری عرضه می‌‏کند و درآمد سه ‏‌ماهه‌‏اش به بیش از یک میلیارد دلار می‌‏رسد.

این شرکت همچنین اعلام کرده است انتظار دارد تا سال ۲۰۱۵ بتواند درآمد سالانه خود را به ۵ میلیارد دلار افزایش دهد.
تحلیل‏گران وال استریت نیز پیش‌‏بینی کرده‌‏اند این شرکت در سه ماهه چهارم امسال حدود ۱۲. ۱ میلیارد دلار درآمد داشته باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz