طراحی نرم‌افزاری در زمینه پدافند غیرعامل شبکه‌های رایانه‌یی در کشور

محققان یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه موفق به طراحی نرم‌افزاری با نام nak شدند که در زمینه پدافند غیرعامل برای شبکه‌های رایانه‌یی کاربرد دارد.

به گزارش فاوانیوز از سرویس فناوری ایسنا منطقه کرمانشاه، فرزاد یاوری، مدیرعامل یکی از واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان این که این طرح جزو طرح‌های برگزیده جشنواره «علم تا عمل» بوده است، افزود: بعد از هشت سال تحقیق و بررسی بر روی این نرم افزار موفق به طراحی آن شدیم و در نهایت به نتیجه مطلوب دست پیدا کردیم.


یاوری گفت: در این نرم افزار از زبان‌های برنامه نویسی استفاده کرده‌ایم و در نقاطی که شبکه کامپیوتری Lan و Wan ،Man وجود داشته باشد، نرم‌افزار nak کاربرد دارد و محدودیتی در شبکه‌های کامپیوتری وجود ندارد، اما باید بستر شبکه اصلی سیستم عامل از محصولات میکروسافت باشد.


وی خاطرنشان کرد: تاکنون نمونه مشابه این نرم افزار به صورت یک جا در هیچ کجای دنیا ساخته نشده است.


یاوری تصریح کرد: با توجه به اینکه تکنولوژی صنعت IT در حال پیشرفت است، ما نیز سعی می‌کنیم برای رسیدن به پیشرفت و اهداف خود همسو با چشم انداز شرکتهای بزرگ به‌روز باشیم.


یاوری گفت: این نرم افزار در یکسری از ارگان‌های دولتی و سازمان‌های خصوصی راه اندازی شده و ما برای فروش آن به زمان بیشتری برای بازاریابی نیاز داریم.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz