مروری بر جدیدترین مصوبات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسات اخیر خود در شهریور ماه سه مصوبه جدید تدوین کرد.کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسات اخیر خود در شهریور ماه سه مصوبه جدید تدوین کرد.


به مصوبات این کمیسیون که در سه بند ارائه شده بدین شرح است:


۱- کلیه دارندگان پروانه ارایه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات موظفند کلیه خدمات خود را از جمله خدمات مشمول موضوع فضای فعال و غیر فعال، داکت، زوج سیم ،( AC ،DC ) پروانه و خدمات عمومی قابل ارایه توسط اپراتور ها مانند برق مصرفی مسی و عملیات مرتبط با برقراری و تخلیه (عملیات رانژه)، دکل ها و برج های مخابراتی، هزینه نگهداری خطوط اختصاصی، ایجاد و اجاره سیم و فیبر تاریک خصوصی، سیم کشی خارج از مرز و غیره را با تعرفه های مصوب کمیسیون در اختیار سایر دارندگان پروانه و یا کاربران و بهره برداران قرار دهند.


۲-به منظور تامین حقوق مشتریان، مشترکین، بهره برداران، افزایش کیفیت خدمات و توسعه رقابت، سازمان با اندازه گیری شاخص های کیفیتی، عملکرد اپراتورهای ارایه کننده خدمات را به صورت مستمر ارزیابی و نتایج آن را به صورت دوره ای منتشر کند.


۳- تعرفه های مصوب کمیسیون در جلسه شماره ۸۷ در تاریخ سی‌ام خرداد ۱۳۸۹ برای ارائه خدمات دسترسی به اینترنت از طریق فناوری وایمکس کماکان معتبر و سازمان نسبت به کارشناسی مجدد تعرفه ها با رعایت حقوق اپراتورها و کاربران اقدام و به کمیسیون پیشنهاد ارایه کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz